1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Výsledková listina ČANY Offshore CUP 2016           
                       
  Závod:  ČANY-LANEX Offshore Cup       Datum konání od:  18/9/2016 22/9/2016
  CTL:  167037       Start:  19/9/16 9:45    
                       
  Pořadatel:  ČANY       Hl. rozhodčí:
 Sládeček Petr 11 R1-405    
  Ředitel:  Martin Blagoev                 
  Třída: 16 - Námořní jachty Počet lodí: 11     Vypsaný koef.: 7 Koeficient: 7


poř. identifikace lodě Čas jmeno reg.číslo   YC/oddíl výsledky rozjížděk body log. Dokončení
1 CZE 9 1/1/00 6:55 Altman Jiří 1954 1103-116 11 TJ Císařská louka 1 1 7997 21/9/16 16:40
  Bavaria Match 38   Krátký Martin 1972 9999-016 11 Jednorázová licence ČSJ        
      Loja Peter 1950 9999-017 11 Jednorázová licence ČSJ        
      Česal Danilo 1954 9999-018 11 Jednorázová licence ČSJ        
      Faktor Vlastimil 1952 1211-021 11 Jacht Klub Nový Knín        
      Faktor Marian 1978 1211-019 11 Jacht Klub Nový Knín        
                     
2 SVK 11 1/1/00 7:44 Sadilek Ilja 1956 9901-001 11 SVK - Slovak Republic 2 2 5890 21/9/16 17:29
  X-37   Uríčková Diana 1977 9901-002 12 SVK - Slovak Republic        
      Tuleja Tomáš 1960 9901-003 11 SVK - Slovak Republic        
      Windisch Martin 1960 9901-004 11 SVK - Slovak Republic        
      Žucha Andrej 1960 9901-005 11 SVK - Slovak Republic        
                     
3 CZE 6 1/1/00 9:21 Bryx Petr 1972 1203-349 11 YC Neratovice 3 3 4657 21/9/16 19:06
  Dehler 38   Mrázová Sylvia 1973 7040-142 12 ALT RS        
      Stacho Libor 1966 9999-028 11 Jednorázová licence ČSJ        
      Svoboda Pavel 1967 9999-029 11 Jednorázová licence ČSJ        
      Opěla Richard 1959 9999-030 11 Jednorázová licence ČSJ        
      Janáček Jaroslav 1954 9999-031 11 Jednorázová licence ČSJ        
      Daněček Pavel 1973 9999-032 11 Jednorázová licence ČSJ        
                     
4 CZE 3 1/1/00 10:35 Nedvědický Alexandr 1977 1101-075 11 Český Yacht Klub 4 4 3782 21/9/16 20:20
  Dehler 38   Fajfrlík Václav 1959 7016-010 11 ČANY        
      Kučný Josef 1952 7016-180 11 ČANY        
      Janko Přemysl 1958 7016-181 11 ČANY        
      Legierský Aleš 1967 9999-022 11 Jednorázová licence ČSJ        
                     
5 CZE 14 1/1/00 11:31 Hubáček Tomáš 1976 9999-006 11 Jednorázová licence ČSJ 5 5 3104 21/9/16 21:16
  Elan 38   Tenzer Andrej 1967 9999-007 11 Jednorázová licence ČSJ        
      Lachman Tomáš 1973 9999-008 11 Jednorázová licence ČSJ        
      Eliáš Vojtěch 1981 9999-009 11 Jednorázová licence ČSJ        
      Tyll Roman 1967 9999-010 11 Jednorázová licence ČSJ        
      Holan Milan 1962 9999-011 11 Jednorázová licence ČSJ        
                     
6 CZE 7 1/1/00 12:42 Bejvl Vojtěch 1951 2103-807 11 LS Brno 6 6 2550 21/9/16 22:27
  Salona 38   Grabarczyk Darek 1977 2103-547 11 LS Brno        
      Štepník Štefan 1958 2103-808 11 LS Brno        
      Novák Miloš 1969 2103-809 11 LS Brno        
      Železný Zdeněk 1978 2103-811 11 LS Brno        
      Soška Jiří 1979 2103-876 11 LS Brno        
                     
7 CZE 13 1/1/00 19:26 Ernest Radoslav 1973 9999-033 11 Jednorázová licence ČSJ 7 7 2081 22/9/16 5:11
  Dehler 38   Dosoudil Pavel 1978 9999-034 11 Jednorázová licence ČSJ        
      Bárta Lubomír 1977 9999-035 11 Jednorázová licence ČSJ        
      Macák Libor 1973 9999-036 11 Jednorázová licence ČSJ        
      Stoklasa Jiří 1985 9999-037 11 Jednorázová licence ČSJ        
      Stoklasa Bohumil 1957 9999-038 11 Jednorázová licence ČSJ        
                     
8 CZE 8 1/1/00 21:23 Motal Tomáš 1975 9999-019 11 Jednorázová licence ČSJ 8 8 1675 22/9/16 7:08
  Dehler 38   Cákoci Marek 1981 1130-605 11 Yacht Club CERE        
      Vachel Ondřej 1994 1305-306 11 JK Černá v Pošumaví        
      Kotisa Jan ml. 1992 1305-264 11 JK Černá v Pošumaví        
      Žalud Tomáš 1977 9999-020 11 Jednorázová licence ČSJ        
      Voldán Rostislav 1990 9999-021 11 Jednorázová licence ČSJ        
                     
9 CZE 10 2/1/00 5:52 Richta Tomáš 1977 9999-023 11 Jednorázová licence ČSJ 9 9 1317 22/9/16 15:37
  Sun Odyssey 38   Rudovský Jaroslav 1953 9999-024 11 Jednorázová licence ČSJ        
      Stránecký Marian 1977 9999-025 11 Jednorázová licence ČSJ        
      Kaizlerová Markéta 1990 9999-026 12 Jednorázová licence ČSJ        
      Kubový Jan 1984 9999-027 11 Jednorázová licence ČSJ        
                     
10 CZE 1   Kolín Robert 1981 9999-001 11 Jednorázová licence ČSJ DNF 12 852  
  Salona 37   Sroka Pavel 1982 1313-004 11 Yacht klub Jestřábí, z.s.        
      Houser František 1981 9999-002 11 Jednorázová licence ČSJ        
      Wyderka Jakub 1979 9999-003 11 Jednorázová licence ČSJ        
      Ondráček Pavel 1981 9999-004 11 Jednorázová licence ČSJ        
      Dvořák Václav 1986 9999-005 11 Jednorázová licence ČSJ        
      Svoboda Jiří 1979 1305-198 11 JK Černá v Pošumaví        
      Káňa Lukáš 1980 1313-010 11 Yacht klub Jestřábí, z.s.        
                     
10 CZE 12   Markant Miroslav 1974 9999-012 11 Jednorázová licence ČSJ DNF 12 852  
  Hanse 38   Čáp Jiří 1971 1101-305 11 Český Yacht Klub        
      Horák Pavel 1970 1101-043 11 Český Yacht Klub        
      Uzdař Zdeněk 1960 9999-013 11 Jednorázová licence ČSJ        
      Rousek Martin 1971 9999-014 11 Jednorázová licence ČSJ        
      Webr Otakar 1964 9999-015 11 Jednorázová licence ČSJ