fbpx

Zveme Vás mezi nás.Staňte se plnoprávným členem

Členstvím v ČANY přestáváte být anonymním členem posádky nebo neznámým majitelem kapitánského průkazu.

Stáváte se plnoprávným členem společenství námořních jachtařů. Uvedené vyplývá v zakotvení ČANY jako samostatného subjektu v Českém svazu jachtingu.

S členstvím získáváte také řadu výhod:

-   možnost získat kapitánský průkaz ČANY, 

-   účastnit se odborných vzdělávacích přednášek, jejichž absolvování Vám bude potvrzeno do jachtařské knížky, 

-   možnost využívat knihovnu s destítkami odborných titulů, která kromě řady pilotů a nautických publikací nabízí i nejnovější čísla světových jachtařských časopisů, jakými jsou např. anglický Boat Owner a německý Jacht, 

-   nákup publikací zabývajících se námořní tématikou s výraznou členskou slevou.

Nezanedbatelná je dále možnost se vždy ve středu setkávat s dalšími jachtaři v rámci neformálního posezení v klubovně ČYK. Tady se domlouvají plavby, doplňují posádky, získávají a předávají informace.

ČANY je organizace která sdružuje námořní jachtaře. A proč se sdružovat? Jestli jste někdy pluli na námořní plachetnici asi víte, že její ovládání sebou přináší četná úskalí a k dobrému vedení lodi je potřeba toho hodně znát a vědět. Proto se ČANY snaží formou pravidelných přednášek, známých jako „Jachtařské fórum“ zvyšovat znalosti všech kteří o to mají zájem. Naši členové se tak dozvídají ty nejnovější informace z oblasti námořního jachtingu a příbuzných oborů. Pro tyto přednášky jsou zajišťováni přední odborníci v daném oboru. Nedílnou součástí vzdělávání  a jejím praktickým výstupem je možnost získání kapitánského průkazu ČANY.

Přestože podmínky v ČR, kterými se řídí námořní jachting nejsou srovnatelné jako např. v Anglii, kde jedním z půvabů této země je svoboda z pravidel a nařízení, snažíme se i my o podobné.

Připojením k ČANY se stanete aktivní součástí organizace, která se snaží zlepšit tento stav. Váš hlas a Váš členský příspěvěk přímo podpoří činnost této zájmové skupiny.

Chtěli bychom, abyste věděli, že žádný z členů výkonného výboru nebo kontrolní komise nepobírá žádnou odměnu. Usilujeme o to, aby veškeré vybrané členské poplatky byly maximálně využity ve prospěch našich členů.

Vaše podpora členstvím v ČANY se rovná 1,40 Kč za den!
>> CHCI SE STÁT ČLENEM <<

Ještě nemáte účet? Staňte se členy teď!

Přihlásit k účtu