fbpx
Vážení přátelé, příznivci jachtingu a závodu Čany Lanex offshore cup.

S ohledem na přijatou legislativu týkající se ochrany osobních údajů a jejich zpracováním dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016, jsme řešili tuto oblast i pro závod čany lanex offshore cup 2018.

Jsme si vědomi, že přihlášku do závodu uveřejňujeme z výše uvedeného důvodu s velkým zpožděním a doufáme, že pokud jste pevně rozhodnuti se závodu zúčastnit, nic to na vašem rozhodnutí nezmění.

S odkazem na čl. 11 Vypsání závodu si dovolujeme upozornit, že termín pro zaslání přihlášek je 31.7.2018. Nově je přihláška doplněna i o typ lodě.

Spolu s přihláškou bude nutné získat souhlas se zpracováním údajů, dle volně přiloženého dokumentu a prosíme vás, abyste seznámili všechny členy posádky s oběma dokumenty, ještě před odjezdem, protože na místě budeme požadovat jejich souhlas.

Chceme vás ujistit, že informace, ke kterým požadujeme souhlas se zpracováním jsou pouze za účelem jejich použití na stránkách www.cany.cz a v dokumentech se závodem spojených. Věříme, že to nebude představovat překážku, abyste se závodu zúčastnili. 

Přihlášky prosím posílejte na adresu nebo

Těšíme se na vaši účast.

Miroslav Markant
za organizační tým ČANY

Přihláška k závodu

Souhlas se zpracováním osobních údajů
Ještě nemáte účet? Staňte se členy teď!

Přihlásit k účtu