fbpx

Vážení přátelé, příznivci jachtingu a závodu Čany Offshore Cup.

oproti dřívějším ročníkům se letos jednotliví členové posádky do závodu přihlašují pod přiděleným startovním číslem vyplněním webového formuláře na stránkách ČSJ zde https://sailing.cz/prihlasky/237014

Kapitán posádky pak potvrdí platnost a úplnost formuláře při registraci v místě konání závodu, která bude probíhat v marině Ostseebad Kühlungsborn v neděli 17.9.2023 od 10:00 do 19:00 hod. Kapitán tak svým podpisem přebírá odpovědnost za všechny členy posádky a stvrzuje, že posádka bude dodržovat ustanovení všech dokumentů řídících tento závod. Kapitán lodě odpovídá za obeznámení všech členů posádky s těmito dokumenty včetně povinnosti doložit lékařské potvrzení při registraci.

Spolu s přihláškou vás žádáme o udělení souhlasu se zpracováním údajů, dle volně přiloženého dokumentu a prosíme vás, abyste seznámili všechny členy posádky s oběma dokumenty, ještě před odjezdem, protože na místě budeme požadovat jejich souhlas.

Chceme vás ujistit, že informace, ke kterým požadujeme souhlas se zpracováním jsou pouze za účelem jejich použití na stránkách www.cany.cz a v dokumentech se závodem spojených.  

Přihlášky prosím posílejte na adresu

Těšíme se na vaši účast.

Miroslav Markant
za organizační tým ČANY

Přihláška k závodu

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Ještě nemáte účet? Staňte se členy teď!

Přihlásit k účtu