fbpx
Start 8. ročníku závodu se kvapem blíží.
 
Stejně jako v předchozích ročnících čeká na vítěze závodu Čany Lanex Offshore Cup putovní cena - křišťálový globus mistrů ČANY, čtyřletý námořnický rum Lambs Navy a hodnotné dary od našich sponzorů.
 
Těm z Vás, kteří závod Čany Offshore Cup sledujete od svého vzniku z tepla domova díky našemu dlouholetému technickému partnerovi Milk Computers, s. r. o. prostřednictvím jejich portálu ONI systém.cz, přibude další možnost, jak závod sledovat. Tou možností je portál společnosti ADC Systems, s.r.o.SeeSea. Závod bude možné sledovat na pozadí Google mapy, jež je součástí portálu onisystem, a nebo na pozadí námořní mapy, kterou používá projekt SeeSea.
 
Oba systémy nabízí sledování závodu buď přes webový prohlížeč nebo prostřednictvím aplikace z mobilních přístrojů. Odkazy na sledování závodu přes webový prohlížeč budou zpřístupněny v krátké době na stránkách cany.cz
 
Aplikace SeeSea na Google Play
 
Aplikace NAM tracker na Google Play
 
Webový portál lodninoviny.cz se stal oficiálním mediálním partnerem závodu a bude Vám ze závodu přinášet co nejaktuálnější informace. Nicméně, vzhledem k charakteru dálkového offshore závodu jsme omezeni dostupností aktuálních informací o posádkách a jsme závislí především na jejich internetových připojení a na obsahu a rozsahu zpráv poskytnutých jednotlivými posádkami.
 
Portál lodninoviny.cz je většině z Vás znám, protože přináší všem příznivcům jachtingu již od roku 2007 reportáže ze závodů, novinky z oblasti jachtingu, tipy na zajímavé lokality, návody a osvědčené postupy z praxe, navigace, meteorologie, trimu a dalších tematických oblastí.
 
Kromě hlavního sponzora Lanex a.s. připravily letos pro vítěze hodnotné ceny i noví sponzoři kurzylodnimotory.cz a boatsafe.cz.
 
Kurzylodnimotory.cz, za tímto projektem stojí Tomáš Hubáček a nabízí pro členy vítězné posádky 100% slevu na účast na pokročilém kurzu obsluhy, údržby a diagnostiky závad lodních motorů. Pro členy posádky na druhém místě nabízí 30% slevu na výše jmenovaném kurzu a pro členy třetí posádky nabízí 20% slevu na jmenovaném kurzu. Tomáš je zkušený jachtař a mechanik a má ze své dlouholeté praxe co nabídnout a předat.
 
Zkušený jachtař Jiří Zindulka je jedním z iniciátorů projektu Boatsafe.cz, nabízejícího pojištění pro jachtaře. Jako jachtař využíval pro sebe a své zákazníky mnoho let různé druhy pojištění a nebyl spokojený s omezeními spojenými se stávající nabídkou těchto pojištění. Proto se již před několika lety rozhodl připravit pojištění „od jachtařů pro jachtaře“ a po letech své zkušenosti přetavil do pojištění Boatsafe.cz, nabízejícího pojištění kauce, pojištění odpovědnosti skippera, pojištění na cesty pokrývající námořní jachting do 200 NM a pojištění storna plavby. Jednotlivá pojištění jsou již připravená, ale na rozdíl od pojištění běžných pojišťoven se budou dále vyvíjet a přizpůsobovat měnícím se potřebám jachtařů. Silným partnerem v tomto projektu je Česká podnikatelská pojišťovna a další jachtaři, pracující v segmentu pojišťovnictví.
 
Pro vítěznou posádku připravil boatsafe.cz slevový voucher na pojištění kauce ve výši 50 % pro účast v závodě Čany Offshore Cup 2021. Pro posádky umístěné na druhém a třetím místě slevové vouchery v hodnotě 30 % a 20 % z celkové ceny za pojištění kauce pro účast v závodě příštím roce.
 
Doufejme, že letošnímu boji o prestižní putovní křišťálový globus mistrů ČANY nezabrání na poslední chvíli nějaká překotně přijatá administrativní opatření.
 
Děkujeme za Vaši přízeň.
 
Tým ČANY
Ještě nemáte účet? Staňte se členy teď!

Přihlásit k účtu